לכל הפעילויות

פעילות גופנית מותאמת\ספורט טיפולי

פעילות גופנית, המותאמת ליכולות ולצרכים של הילד, נמצאה כדרך טיפולית יעילה ביותר, בעיקר בשל היותה תחום תפקוד עיקרי ומשמעותי ביותר בחיי הילדים

 ההתעמלות הטיפולית, שבעבר הייתה נחלתם של ילדים מעטים, בעלי קשיים מאובחנים, או ילדים שהוגדרו כ"אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים", משנה כיוון ופונה כיום אל כלל הילדים.

לילדים המאובחנים כבעלי קושי בביצוע פעולות גופניות (מוטוריקה גסה או עדינה, חגורת כתפיים חלשה, קואורדינציה,וכיו"ב), קשיים בלמידה (קשב וריכוז,דיספרקסיה וכיו"ב) קשיים בתקשורת וביצירת קשרים חברתיים (ויסות חושי, איי אס די),   כשלכל אלו נילווה על פי רוב גם תפקוד לקוי מבחינה רגשית, ניתן כיום מענה נרחב באמצעות ההתעמלות המותאמת.

 באוקטגון אנו נותנים מענה במספר דרכים,המותאמות לכלילד על פי צרכיו האישיים:

 1. פעילות קבוצתית (עד 12 ילדים) המיועדת להביא לשיפור יכולות מגוונות דרך פעילות גופנית.

2.  פעילות בקבוצה קטנה או בינונית ( בין 4 ל 6 בקבוצה) –מותאמת לילדים שזקוקים לעבודה יותר אישית וממוקדת, בה מושם דגש על תרגול מיומנויות ספציפיות בהתאם לצרכים של הילדים, הן  כקבוצה והן  כפרטים  

3. פעילות פרטנית:  מיועדת לילדים\נוער שלא חש בנוח במסגרת קבוצתית ומעדיף  עבודה אישית, וכן מותאמת גם  לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, שרמת תפקודם נמוכה, עד כדי קושי רב בפעילות המתבצעת במשותף עם אחרים.

 אנו מקפידים לשלב בקבוצות ילדים בעלי צרכים וקשיים שונים ומגוונים, החלוקה מתבצעת עפ"יקבוצות גיל.

השיעורים מתקיימים בכל ימות השבוע בשעות משתנות ובחלוקה לקבוצות גיל\צורך\יכולת

No items found.
חזרה לדף הבית

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:)

ההודעה התקבלה! נחזור אליכם בהקדם
!משהו לא עבד כשורה... נסו שוב

WEBSITE BUILT BY

מדיניות פרטיות054-6669032
רח' המנוף , רחובות